Variklio remontas

Pagrindiniu automobilio mazgu laikomas variklis (automobilio širdis). Nuo to kaip jis dirba priklauso automobilio eksploatacija. Jei Jūsų automobilio variklis dirba netolygiai (jei iš viso dirba), naudoja daug degalų, prastai vedasi, ar gęsta sankryžose, apie komfortą negali būti jokios kalbos. Ir nei elektriniai langai, ar šildomos sėdynės nuotaikos nepataisys. Išvada peršasi viena, jei sušlubavo „širdis" (šiuo atveju-variklis), reikia nedelsiant kreiptis į specialistus.

Pas mus atliekamas visapusiškas automobilių variklių remontas – keičiami tepalai variklyje ir greičių dėžėse, keičiamos variklio žvakės, paskirstymo dirželiai ir guoliai, tarpinės, reguliuojami vožtuvų tarpeliai, keičiami ir plaunami kalantys kompensatoriai, oro bei kuro filtrai, keičiamos variklio galvos, išmetimo ir įsiurbimo kolektorių bei karterio tarpinės, žiedai, matuojama variklio kompresija ir kiti smulkūs darbai.

Reikalui esant – keičiami automobilio varikliai kitais.

Tvarkingas variklis niekuomet nepaves kelyje esant toli nuo namų, tad patariame profilaktiškai patikrinti visus automobilio variklio skyriaus skysčius ir tepalus variklyje ir greičių dėžėje, esant reikalui pakeisti ir suremontuoti.